Wordpress

100%

WooCommerce

100%

Google Hacks

80%

HTML/CSS

65%

PHP

30%

یک عمر سرگذشت

من الیاس پارسا متولد سال 68 می باشم. از همان سال های کودکی که اولین آشنایی را با کامپیوتر داشتم مجذوب این دستگاه عجیب الخلقه شدم، البته آن زمان کامپیوترها دارای تکنولوژی بسیار بالایی در سطح پنتیوم وان بودند که با ویندوز 95 مایکروسافت راه اندازی میشدند. یادم می آید بار اولی که چشمانم بر این اعجوبه افتاد کامپیوتری قرضی متعلق به یکی از دوستان برادرم بود که در 10 سالگی پای بر خانه ما گذاشته بود.
به مرور زمام بزرگ شدم و طعم تکنولوژی کامپیوتر را با جان و دل چشیدم، از آن زمانی که گرافیک 8 مگابایتی داشتم یا با 32 مگ رم چه غوغایی که نمی کردیم.
سال ها گذشت و اینترنت پدیده قرن پای بر سیستم های ما گذاشت تا من غرق عشق این اعجوبه تکرار نشدنی شوم. از آن زمانی که برای دسترسی به اینترنت پر سرعت یک کیلوبایتی!! باید کارت های اینترنت 10 ساعته را می خراشیدیم و برای دانلود یک آهنگ یک مگابایتی خون همه را در شیشه میکردیم و خط تلفن را یک ساعت آزاد نگاه میداشتیم تاکنون ازین عشق کم که نشده بلکه بیشمار بر آن افزوده شده است، تا جایی بالاتر از تمام توانایی هایم خود را متخصص وب میدانم.

الی بلاگ

الی بلاگ در یک کلام ثمره یک عمر وبگردی و وب شناسی من است. آرشیوی از پست هایی که برای من جذاب و خاص هستند، مجموعه ای از آهنگ های ناب که در طی سال ها به آن ها بر خوردم و لحظات غم وشادیم را با آنها سپری کردم، پوسترهایی که دوست دارم به در و دیوار خانه ام آویزان کنم، کتاب هایی که خوانده ام یا دوست دارم بخوانم و مجموعه ای از هر چیزی که برای من خاص و دوست داشتنی بوده و میباشد.

در این میان به نسبت تجربه خود سعی کردم که این آرشیو را بیش از پیش با کیفیت تر و گرانبهاتر کنم و آن را به بهترین و کاملترین شکل ممکن در اختیار دوستانی بگذارم که چون من در جستجوی چنین مطالبی بوده اند. لذا امیدوارم تجربه چندین ساله من در امر وب گردی و وب نویسی بتواند لذتی هرچند کوتاه را برای شما عزیزان به همراه بیاورد.

Facebook  Twitter  LinkedIn  YouTube

درباره الی بلاگ