دانلود پوستر بازی Overwatch

دانلود پوستر بازی Overwatch با کیفیت بسیار فوق العاده و سایز بسیار بزرگ 13407×6879 پیکسل، از دو سرور قدرتمند پیکوفایل و پرشین گیگ هدیه ای به تمام طرفداران بازی های رایانه ای در ایران. منتظر دیگر پوسترهای جذاب و با کیفیت ما باشید.

بازی Overwatch

بازی Overwatch جدیدترین شاهکار کمپانی محبوب Blizzard Entertainment است که در سبک اکشن و شوتر اول شخص ساخته شده است. Blizzard Entertainment که سابقه درخشانی در ارائه عناوینی از جمله Warcraft؛ World of Warcraft؛ Starcraft و Diablo داشته، این بازی را در سال 2016 روانه بازار کرد.

Overwatch یک بازی چندنفره تیمی و آنلاین است که بازیکنان در تیم شش نفره جای می گیرند و با هم به رقابت می پردازند. بازیکنان در این دو تیم، باید از نقاط کنترل که در روی نقشه مشخص شده، محافظت نمایند؛ یا اینکه از یک Payload در نقشه در مدت زمانی معین حفاظت کنند.

در Overwatch کاراکترها و قهرمان هایی حضور دارند که هر کدام ویژگی ها و نقش های منحصر به فرد خود را دارند. این کاراکترها در 4 دسته کلی قرار می گیرند:

کاراکترهای تهاجمی یا Offence که از سرعت بالا و قابلیت های حمله قدرتمندی برخوردارند، و می توانند آسیب (Damage) زیادی را به دشمن وارد کنند؛ اما نیروی دفاعی این کاراکترها ضعیف است.

کاراکترهای تدافعی یا Defence که سنگر دار یک تیم هستند.

کاراکتر های پشتیبان یا Support که با قابلیت ها و امکانات خود دیگر هم تیمی ها را ساپورت می کنند؛ آنها می توانند هم تیمی هایشان را ارتقا دهند و دشمنان را ضعیف تر کنند..

در انتها کاراکترهای دسته ی Tank که قدرت دریافت آسیب بالایی دارند و وظیفه دارند توجه دشمن و آتش آن ها را به خود معطوف کنند تا دیگر هم تیمی ها در امان باشند.

دانلود پوستر بازی Overwatch⇐(سایز پوستر: 13407×6879) (حجم فایل: 27.6 MB)

سرور پیکوفایلسرور پرشین گیگ

  • عنوان فایل: دانلود پوستر بازی Overwatch
  • فرمت: JPEG
  • سایز پوستر: 13407×6879
  • حجم فایل: 27.6MB

مشخصات پست

عنوان: دانلود پوستر بازی Overwatch

منبع: الی بلاگ

نویسنده: الیاس پارسا

لینک کوتاه: EliBlog.ir/97

الیاس پارسا

الیاس پارسا

مهندس عمران، متخصص رایانه و اینترنت، طراح و مدیر وب سایت

Leave a Reply