دانلود پوستر بازی World of Warcraft

دانلود پوستر بازی World of Warcraft با کیفیت بسیار فوق العاده و سایز بسیار بزرگ 7904×11812 پیکسل، از دو سرور قدرتمند پیکوفایل و پرشین گیگ هدیه ای به تمام طرفداران بازی WOW در ایران. منتظر دیگر پوسترهای جذاب و با کیفیت ما باشید.

World of Warcraft

دنیای وارکرافت (به انگلیسی: World of Warcraft) یا به اختصار WoW، یک بازی نقش آفرینی بر خط چندنفره گسترده از سری وارکرافت که توسط Blizzard Entertainment ساخته شده و در سال 2004 توسط شرکت Blizzard Entertainment برای رایانه منتشر شده‌است.

این بازی چهارمین سری از مجموعه بازی وارکرافت می‌باشد، که اولین بازی از این سری با عنوان وارکرافت: ارک‌ها و انسان‌ها در سال 1994 منتشر شده‌است. این بازی در حقیقت ادامهٔ داستان نسخهٔ قبل این بازی است که البته سبک آن از استراتژی به چند نفره، تغییر کرده‌است.

اولین بسته الحاقی این بازی با عنوان The Burning Crusade در 16 ژانویه 2007، و دومین بسته الحاقی با عنوان Wrath of the Lich King در 13 نوامبر 2008 منتشر شده‌است. سومین بسته الحاقی به نام Cataclysm، در سال 2010 منتشر شد. چهارمین بسته الحاقی به نام Mists of Pandaria در 25 سپتامبر 2012 منتشر شد. پنجمین بسته الحاقی با نام Warlords of Draenor در بلیزکان 2013 اعلام شد و در 13 نوامبر 2014 منتشر شد. ششمین بسته الحاقی با نام Legion در سال 2016 منتشر شد. Battle for Azeroth آخرین بسته الحاقی بازی می باشد.

با بیش از 10 میلیون بازیکن در نوامبر 2014، در حال حاضر دنیای وارکرفت دارای بیشترین بازیکن در سبک MMORPG است و به همین خاطر در کتاب رکوردهای جهانی گینس به عنوان محبوب‌ترین بازی MMORPG بر اساس بازیکنندگان، ثبت شده‌است. این بازی آنلاین است و بازیکنان بعد از انتخاب یک جناح [Hords یا Allians] وارد نژادهایی می‌شوند که نژادهای hords با allians فرق می‌کند. پس از انتخاب شخصیت بازیکن یک class را انتخاب می‌کند که در لباس و اسلحه‌ها و طلسم‌های شخصیت تأثیر دارد.

دانلود پوستر بازی World of Warcraft⇐(سایز پوستر: 11812×7904) (حجم فایل: 8 MB)

سرور پیکوفایلسرور پرشین گیگ

  • عنوان فایل: دانلود پوستر بازی World of Warcraft
  • فرمت: JPEG
  • سایز پوستر: 11812×7904
  • حجم فایل: 8MB

مشخصات پست

عنوان: دانلود پوستر بازی World of Warcraft

منبع: الی بلاگ

نویسنده: الیاس پارسا

لینک کوتاه: EliBlog.ir/103

الیاس پارسا

الیاس پارسا

مهندس عمران، متخصص رایانه و اینترنت، طراح و مدیر وب سایت

Leave a Reply